Pályaorientációs nap a Babitsban


2020. február 26-án iskolánk is meghívást kapott a Babits Mihály Általános Iskolában megrendezésre került pályaorientációs napra.
A szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzéseket egyaránt bemutató programot Széher Korinna gyakorlati oktatásvezető szervezte meg. Az interaktív szakmai bemutató órák lebonyolításban részt vettek Szegi Ottilia szakmai igazgatóhelyettes, a tantestület részéről Szalóczyné Tóth Marianna és Keresztessy Zoltán, valamint 12 tanulónk is.
Így iskolánk standjainál a pénztárgépkezelés alapjaival ismerkedhettek meg a kereskedelem ágazat iránt érdeklődők. A turisztikai terület puzzle-val és kvízzel várta az iskolásokat. A vendéglátás palacsintasütéssel és terítéssel mutatkozott be. A logisztika iránt érdeklődők vaktérképen tesztelhették tudásukat és kamiontérfogatot számolhattak. Az ügyvitel ágazat pedig tabletes interaktív alkalmazásokkal képviseltette magát az idei tanévben.Fotók: Babits Mihály Általános Iskola

e-Kréta belépés

Felvételi tájékoztató 8. osztályosoknak

Felvételi tájékoztató a 2023/2024. tanévre

ESZC Balassa Facebook

ESZC Youtube-csatorna

Az ESZC képzési kínálata a 2021/2022. tanévre felnőtteknek (ingyenes felnőttoktatás)

Esztergomi Szakképzési Centrum facebook

Iskolai szociális segítő

Lehóczki Melinda

HÍD Szociális, Család és Gyermekjóléti Központ 

Fogadóóra: kedd 14.00-15.00, 102. terem

Elérhető az iskolában:

hétfő, kedd, szerda, péntek 10.00-15.00

Tel: 70/379-55-94

E-mail: iskolai.segito@balassaegom.hu

A 2020/2021. tanévtől bevezetésre kerülő új alapszakmákról

Közösségi Szolgálat

Otthon Segítünk Alapítvány programjai